BENPAN

Firma
/Technologia

BENPAN

Prefabrykowane płyty żelbetowe

* Domy BENPAN są wykonane z trwałych i unikalnych architektonicznie elementów betonowych. Technologia ta jest innowacyjna i zapewnia szybką budowę oraz niezawodne i solidne rezultaty.
* Produkujemy ponad 10 rodzajów produktów
* Nasze prefabrykowane panele żelbetowe posiadają certyfikat UE i znak CE.

Zalety:

Innovative Design and Production Technology of Reinforced Concrete Structures

BENPAN technology based on use of insulated ribbed precast reinforced fiber concrete wall panels and floor slabs.

Technologia

Technologia BENPAN pozwala na wykonanie całej konstrukcji domu w warunkach fabrycznych. Każda ściana jest mierzona z dokładnością do milimetra, dzięki czemu późniejszy montaż domu jest równie prosty, jak konstruktor LEGO. Elementy prefabrykowane są dostarczane na plac budowy i montowane na fundamencie. Zewnętrzne elementy ścian mają kilka opcji elewacji: beton, tynk, drewno itp. Oznacza to, że ściany domu zostaną wzniesione w ciągu kilku dni. Elementy ścienne są wykonane z żelbetu, w którym wbudowano izolację. Jednocześnie pozwala to na prowadzenie prac budowlanych o każdej porze roku i gwarantuje dużą oszczędność energii i niskie koszty ogrzewania. Beton jest uważany za niezawodny i trwały materiał na świecie. W porównaniu do konstrukcji drewnianych beton jest bardziej ognioodporny i zapewnia lepszą izolację akustyczną. Jeśli wcześniej uważano, że budowa domu z betonu trwa stosunkowo długo, to nowa technologia pokazuje coś wręcz przeciwnego, co pozwala na zbudowanie domu w zaledwie 45 dni.
Featured Projects

Our Recent Works

Franczyza

Technologia BENPAN umożliwia produkcję prefabrykowanych betonowych elementów konstrukcyjnych i realizację budowy w każdej strefie klimatycznej.

Technologia ta umożliwia projektowanie różnych typów paneli ściennych w zależności od rozwiązań projektowych, jak również innych produktów betonowych. Z franczyzą BENPAN zyskasz dostęp do:
Nasza siedziba
Gorzów Wielkopolski .
Kontakt
Email: info@benpan.pl
Odpowiemy w ciągu
24 godzin .
+48 95 715-60-11

Wniosek o udzielenie informacji

Pełna kontrola produkcji gwarantuje naszym klientom najlepszą jakość, cenę i poziom usług.

    Akceptuję warunki poufności.