BP-605

Wspaniały dwupiętrowy dom o powierzchni 606 metrów kwadratowych.

Przegląd

Wspaniały dwupiętrowy dom o powierzchni 606 metrów kwadratowych. Jest wykonana w nowoczesnym, lakonicznym stylu. Dom posiada płaski dach i basen zamykany. Na parterze znajduje się kuchnia, pokój dzienny, pokój gościnny z własną garderobą. Kuchnia ma dostęp do jednego z tarasów. Przy wejściu jest też garderoba, łazienka. Wchodząc na teren basenu, znajdziemy tam sam basen, saunę, prysznic i łazienkę. Z basenu jest wyjście na drugi taras. Duże powierzchnie pozwalają na przyjmowanie dużej liczby gości. A dzięki panoramicznym oknom dom jest zawsze wypełniony światłem i powietrzem.
Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie z własnymi garderobami i wspólna łazienka. Jednak jedna z sypialni ma własną łazienkę. Są też wyjścia na dwa tarasy na pierwszym piętrze.
Dom jest odpowiedni dla rodziny składającej się z 4 osób. There are 3 bedrooms with their own dressing rooms and a shared bathroom. However, one of the bedrooms has its own bathroom. On the second floor there are also exits to two terraces.
The house is suitable for a family of 4.